
0312116
Ø150 x 73 x 455 mm
15 µm
2,45 m²
Technical data
| Dimensions | Ø150 x 73 x 455 mm |
| Filtration rating | 15 µm |
| Filter surface | 2,45 m² |
| Flow direction | from outside to inside |
| Differential pressure | max. 2 bar |
| Connection | Center pipe |
| Model | Paper star |
| Weight | 1,3 kg |
| Packaging unit | 6 pieces |
Manufacturer
- Makino
- Seibu
- Sodick
Machine type
- ED22