
0320003
Ø 150 x 31 x 364 mm
3 – 5 µm
3,23 m²
Technical data
| Dimensions | Ø 150 x 31 x 364 mm |
| Filtration rating | 3 – 5 µm |
| Filter surface | 3,23 m² |
| Flow direction | from outside to inside |
| Differential pressure | max. 3 bar |
| Connection | Center pipe |
| Model | Metal |
| Weight | 1,0 kg |
| Packaging unit | 4 pieces |
Manufacturer
- Agie
- Charmilles
Machine type
- Agiecut (100D, 150, 200D, 250, 300D)
- Evolution (2, 3)
- DEM (215, 250, 315, 700)
- AC Progress (VP2, VP3, VP4)