
0312026A-UT
Made by OSHITARI
Ø 340 x 450 mm
1 – 2 µm
26 m²
Technical data
| Dimensions | Ø 340 x 450 mm |
| Filtration rating | 1 – 2 µm |
| Filter surface | 26 m² |
| Flow direction | from inside to outside |
| Differential pressure | max. 3 bar |
| Model | powder coated / corrosion resistant |
| Weight | 7,3 kg |
| Packaging unit | 2 pieces |
Manufacturer
- Fanuc
Machine type
- Alpha 600