
0312026A
Ø 340 x 450 mm
3 – 5 µm
Technical data
| Dimensions | Ø 340 x 450 mm |
| Filtration rating | 3 – 5 µm |
| Flow direction | from inside to outside |
| Differential pressure | max. 2,5 bar |
| Connection | Central nipple |
| Model | Metal, powder coated |
| Weight | 7,8 kg |
| Packaging unit | 2 pieces |
Manufacturer
- Fanuc
Machine type
- Alpha 600